שולחן אינטראקטיבי

שולחן אינטראקטיבי

האם אי פעם יכולתם לדמיין לעצמכם שדרך שולחן הקפה בבית שלכם תוכלו לראות מצגות, לצפות בסרטים או בקטלוג ואפילו לשחק משחקים מסוגים שונים? אם לא האמנתם עד היום, כדאי שתתחילו להתרגל לרעיון, כי עם שולחן אינטרקטיבי הכל אפשרי – גם אם אינכם מייצגים תאגיד ענק (וגם אם כן) !

שולחן אינטראקטיבי

לא סתם שולחן רגיל

היות וכיום תהליך העברת המידע שונה באופן משמעותי מאותו תהליך אשר היה נהוג בעבר, אין ברירה ויש צורך לשכלל את האמצעים דרכם המידע עובר. בעולם בו אנו לא יכולים להפסיק לחדש ולהתחדש, הרי שכל אחד מחפש את הדרך המעניינת והייחודית ביותר למשוך אליו את קהל הצופים ואין ספק ששולחן אינטרקטיבי יעשה את ההבדל.

מדובר בשולחן הכולל בתוכו מחשב ומציע טכנולוגיות מסוגים שונים. השולחן מתאים לכל מטרה החל משימושים עסקיים, דרך שימושים פרטיים ועד אפילו למסיבות ילדים. בין הטכנולוגיות השונות ניתן לנתב את דרככם על ידי מגע בלבד וליהנות מהפעלה נוחה ומאוד פשוטה.

במקום לצפות בקטלוג מודפס, לראות תכנית בטלוויזיה או לשחק משחק קופסה, כל האפשרויות הנ”ל מוצעות לכם באמצעות שולחן אינטרקטיבי אחד.

שולחן אינטראקטיבי

שולחן אינטראקטיבי
יעזור לכם להשיג
את ה-WOW Factor בקרב הנוכחים

בעזרת שולחן אינטראקטיבי תוכלו ליצור עניין רב יותר אצל הנוכחים. לעיתים זהו לא המידע שצריך להיות מעניין – אלא מספיק שהדרך שבה הוא מועבר תהיה כזו. כאשר אתם בוחרים בדרך המעוררת תשומת לב להעברת מידע מכל סוג, הרי שהעניין בה יהיה רב. הטכנולוגיה עצמה תמשוך את תשומת ליבו של קהל היעד ותעזור לכם להגשים כל מטרה שלשמה הייתם זקוקים לשולחן אינטראקטיבי מלכתחילה.

לפרטים נוספים אודות שולחן אינטראקטיבי צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נשמח לייעץ לכם בנושא!