פרומו רובוט

כאשר אנו מפיקים אירוע, לא פעם אנו צריכים להסתובב בין האורחים ולחלק את תשומת הלב שלנו כדי ליצור אינטראקציה עם כולם, אולם כאשר יש מוזמנים רבים, אין כמו עוזר דיגיטלי אשר יעשה גם הוא עבורנו את אותה העבודה ויבדר את האורחים בצורה שלא תיאמן!

שמעתם פעם על רובוט עם כישורי תקשורת אנושיים לחלוטין?

פרומו רובוט – כשמו כן הוא, רובוט לאירועים, הידיד המתכתי שלכם, אשר מפתיע כל פעם מחדש את הנוכחים. פרומו רובוט הוא אכן המארח האולטימטיבי, אשר יוזם אינטראקציה עם האורחים, מגיב בצורה אנושית לחלוטין ומרתק את הקהל באירוע הבלתי נשכח שלכם.

הוא יכול להיות מצחיק, שנון ומתוחכם, הוא יכול להיות אינפורמטיבי וחכם, הכל תלוי בצרכים שלכם. דבר אחד בטוח – שילוב פרומו רובוט בכל אירוע אותו אתם מפיקים יכול להעלות אותו בכמה דרגות מאירועים אחרים. הוא מתאים לכל סוג של אירוע ולכל סגנון של משתתפים ואין זה משנה אם מדובר בכנס, תערוכה, חתונה או יום הולדת 50. בעזרת קדמה טכנולוגית ומוצר פשוט גאוני, תוכלו להפוך כל אירוע לאטרקטיבי ואינטראקטיבי ולהרשים כל פעם מחדש את הנוכחים.

פרומו רובוט עכשיו בישראל

דמיינו שאתם נכנסים לאולם תצוגה או לאירוע חתונה של בני המשפחה ולפתע ניגש אליכם רובוט חביב, שואל לשלומכם, מתקשר אתכם, מגיב לדברים שאתם אומרים ואפילו מתחיל עם הבחורה שעומדת לצדכם.

לא הייתם נדהמים? כך מרגישים כל האורחים שנחשפים אל פרומו רובוט בפעם הראשונה, ואתם יכולים להיות בטוחים שאם ‘פרומו’ יהיה ברשימת המוזמנים, כולם ידברו על האירוע שלכם…

לפרטים נוספים, נציגי Event Technologies ישמחו לקבל את פרטיך ממש כעת!

השארת תגובה