עמדת צילום 180 מעלות

אחרי שהשקעת באירוע, שילמת כסף והזמנת אנשים, עכשיו בטח חשוב לך שהם ייצאו ממנו עם מזכרת. הבעיה היא שעמדת מגנטים רגילה כבר לא עושה את העבודה – ושהיום קשה להפתיע אורחים מנוסים. אז בדיוק כאן נכנסת לתמונה עמדת צילום בולט טיים/180 מעלות שאחריה שום דבר כבר לא ייראה לאורחים שלך מרשים באותה המידה.

הרבה יותר מתמונה

הדור החדש של השכרת עמדת צילום מאפשר לאורחים שלך להוציא יותר מהתמונה הרגילה. במקום תמונת סטילס, העמדה שתשתלב אצלך באירוע תאפשר לכל אורח לקבל גיף 180 מעלות ולשלוח אותו ישירות לדואר האלקטרוני או לרשתות החברתיות. לא משנה אם מדובר באירוע פרטי או מסחרי, זו מזכרת לכל החיים שתהפוך לוויראלית בקרב המשתתפים.

עמדה אחת, מלא יתרונות

אז איך זה עובד? האורחים מגיעים לעמדה מיוחדת ובה 12 מצלמות המכסות 180 מעלות ונכנסים לפוזה שמוציאה אותם הכי טוב (או מציבים את האובייקט הרצוי ליצירת האפקט). בלחיצת כפתור אחת, מצלמות כל המצלמות תמונה בו זמנית – ותוכנה מיוחדת מחברת את כל התמונות לכדי קובץ גיף (GIF) עם שלל אפשרויות מיתוג בתלת מימד.

העמדה הראשונה בארץ כאן לרשותך

עמדת צילום בולט טיים/180 מעלות היא חדישה וראשונה מסוגה בארץ. כיוון שאנחנו ב – Event Technologies שמים אותך בראש סדר העדיפויות, אנחנו גם דואגים לאירוע שלך מא’ ועד ת’. ברור לנו שחשוב לך לתת לאורחים להצטלם, אבל עם העמדה החדשה נוכיח לך שהתוצאה יכולה להיות הרבה יותר מעניינת, חדשנית ומקורית.

בעזרת בולט טיים - כל אירוע ייראה אחרת

בולט טיים היא עמדת צילום חדישה וראשונה מסוגה בישראל, והאפקט שלה על האירוע שלך יימשך הרבה לאחר שהוא יסתיים.

באירוע פרטי כמו חתונה, בר מצווה או ברית מילה האורחים שלך ייהנו ממזכרת דיגיטלית, מרשימה וממכרת שמתאימה באמת למאה ה-21. ואם יש לך אירוע מסחרי באופק, ביכולתך להשתמש בעמדה כדי ליצור עם הלקוחות אפקט וויראלי שיפיץ את הגיף בפייסבוק, באינסטגרם או בכל רשת חברתית אחרת.

GIF אחד שווה אלף תמונות

רוצה לשדרג את האירוע וליצור עבורו יחסי ציבור מעולים? בעידן שבו גיף שווה אלף תמונות, בולט טיים 180 הוא בדיוק המוצר שחיכית לו. העמדה פועלת בצורה פשוטה וקלילה – והאורחים שלך לא צריכים שום סוג של רקע טכני כדי ליהנות מחוויה ייחודית ובלתי נשכחת, שמשאירה אחריה מזכרת שאי אפשר להפסיק להביט בה.

לפרטים נוספים,
נציגי Event Technologies ישמחו לקבל את פרטיך ממש כעת!

השארת תגובה