סרטוני תלת מימד

יצירת סרטונים בתלת מימד למיתוג העסק

אנחנו מציעים פתרונות פרסום ואטרקציות לאירועים בטכנולוגיה המתקדמת בישראל.
מעוניינים לקבל הצעת מחיר לאירוע הבא שלכם? 
השאירו פרטים ונציגנו ייצרו איתכם קשר בהקדם.

סרטון תלת מימד – כרטיס ביקור מרשים בעולם הווירטואלי בן ימינו

סרט תדמית וסרטים שערוכים בטכנולוגיית תלת מימד, הינם הסרטונים המצליחים ביותר. זה המסר הטוב ביותר, אשר ניתן להעביר ללקוחות באמצעות סרטון תלת מימד. יש לפנות אל חברה מקצועית אשר מתמחה בתלת מימד כך שניתן יהיה להגיע לרמות גבוהות של איכות באופן מושכל ומקצועי. סרטון תלת מימד יגרום להפקה שלכם להפוך לאטרקציה מיוחדת ומרשימה לאורחים/לקוחות.

תציגו בתלת מימד – הפתעה לאורחים באירועים השונים

כאשר תכינו את האורחים עם משקפי תלת מימד, הם יופתעו ותרגשו לראות את התמונות או את סרטון תלת מימד שהכנתם במיוחד עבורם. אטרקציה כזאת, לא רואים בכל אירוע ובהחלט ניתן להפיק סרטון כזה גם באירועים משפחתיים, כנסים להשקת מוצר, כאשר הסרטון הינו למעשה סרטון תדמית אבל מוצג בתלת מימד. גם בתערוכות, מומלץ להשתמש בסרטונים בטכנולוגיית תלת מימד, כאשר סרטונים אלה  המוצר, השירות או האירוע בכלל.

עבור חברות רבות, סרטון תלת מימד יהווה את כרטיס הביקור החדש בעולם הווירטואלי. זהו למעשה טרנד שאם לא תציגו את מה שיש לכם להציג באופן זה, פשוט תישארו מאחור. הקדמה הינה חלק בלתי נפרד מהחדשנות של כל עסק ואפילו של אירועים שונים, מה שיקנה לאורחים שלכם את הרושם שאתם באמת משקיענים ומעורים היטב בעולם הדיגיטלי של היום, מכל המשתמע מכך.

אפשרויות בלתי סופיות להפקת סרטון תלת מימד

היום הטכנולוגיה, תמיד לוקחת אותנו כמה צעדים קדימה. סרטון תלת מימד, עשוי לארוך שניות ספורות, אך בשניות הללו, על הסרטון לשדר את המסר הרצוי לכם וזו אמנות בפני עצמה שמעטים יודעים לעשות. לסרטון שישודר בתלת מימד, יש יכולת הגעה לתקריבים וזוויות צילום מובנות וברורות, כאשר היעילות היא גבוהה יותר מהסרטים הסטנדרטים שצפינו בהם עד כה.

האופציות של הפקת סרטון תלת מימד, הן אינסופיות. ניתן להפיק את הסרט באמצעות רקעים משתנים, אנימציה תלת מימדית ובנייה של מראות ועולמות חדשים שיפתיעו את המוזמנים שלכם. בסרטונים אלה שהם בטכנולוגיה תלת מימד- הכול קיים. סרטונים אלה, גם מקדמים מוצר, גם מעלים את איכות האירוע הפרטי או העסקי שלכם והחשיפה תהיה מוגברת. אם מדובר באירוע מיוחד, סרטון בתלת מימד שערוך באופן מקצועי ומיוחד, ילהיב את קהל המוזמנים.

לאירוע מיוחד עם אפקטים טכנולוגים חדשניים בתלת מימד

חברת Event Tech, הינה חברה מיוחדת במינה, אשר מציעה לקהל הלקוחות הפרטי או העסקי את מיטב הפיצוחים הטכנולוגיים בתחום הציוד והאטרקציות לאירועים ואת הטרנדים החמים ביותר בשוק. המהפכה הטכנולוגית של החברה, תיקח אתכם כמה צעדים קדימה. בחברה, אנו מציעים ציוד אינטראקטיבי לכל סוגי האירועים והתערוכות. יכולת ההמחשה של סרטוני תלת מימד מפתיעים ואיכותיים שיציגו אתכם באור אחר.

אירועים נוספים שהיינו בהם בשנת 2019

טכנולוגיות הפרסום המתקדמות ביותר בעולם – כאן בישראל!

אנו משקיעים בהתעדכנות בחידושים האחרונים ביותר כדי ליישם את הידע שלנו ולבנות עבורך הולוגרמות תלת ממדיות מותאמות אישית המכילות שלל אפקטים. כאשר אירוע מכיל אמצעי פרסום תלת ממדיים, או מוכר וירטואלי המקבל את פניהם,יהיה קשה למבקרים להתעלם מהם ויישאר בהםהרושם כי מדובר באירוע העומד בחוד החנית של הקדמה הטכנולוגית. בנוסף להולוגרמות Holowave בהתאמה אישית לצרכיך, אנו מציעים אטרקציות נוספות.

  1. עמדות צילום חדשניות – עמדת צילום 180° מתקדמת מכילה בתוכה כמה מהטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום הצילום ומאפשרת לאורחים להצטלם מכמה זוויות במקביל ולקבל תמונת אנימציה תלת ממדית שתישאר להם כמזכרת יוצאת דופן. אפקט “זמן קליע” (בסגנון ההילוך האיטי במאטריקס) ייצור סרטונים מרשימים שכולם ירצו לנסות.
  2. השכרת רובוטים שימלאו שלל משימות, כגון הצגת מוצר, הפניית אורחים לביתן ואף בידור הקהל.
  3. מתקני מציאות מדומה שיוסיפו לאירוע צבע וחיים.
  4. שולחנות אינטראקטיביים ועוד…

בין לקוחותינו