לקבלת הצעת מחיר התקשרו >> 072-397-6898

יצירת תוכן לתלת מימד

התוכן שבו השתמשת פעם כדי להעביר מסר כנראה כבר לא רלוונטי. העולם מתקדם בקצב מהיר, אז מי שלא מעדכן את התקשורת עם הלקוחות וקהל היעד עלול להישאר מאחור. אבל למזלך, יש פתרון: תוכן מכל הסוגים כולל מצגת תלת מימד או וידאו 360 מעלות בהתאמה אישית.

יצירת תוכן לתלת מימד

התוכן הבא שלך כבר כאן

Event Technologies גאה לשווק עבור קהל הלקוחות שלה מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים. היות ואנו מבינים בדיוק כמוך את חשיבות התוכן אבל גם את השינויים שעוברים עליו, הגענו למסקנה שצריך להרים את הרף.

אצלנו מרכזים עבורך פתרונות ליצירת והצגת תוכן תחת קורת גג אחת. אנו ניצור עבורך סרטון ב-360 מעלות, נדגיש את היתרונות של המוצר שלך מול המתחרים ונשתמש גם במציאות מדומה כדי להעביר מסר של חדשנות וקדמה. כמו כן, סל המוצרים כולל פתרונות שתמיד רצית אבל לא הרשית לעצמך:

אנו נקרב אותך לעתיד של חווית המציאות המדומה ונוכיח לך שלא מדובר בפריבילגיה של תאגידי הייטק בלבד. אם יש לך חזון אבל חסר לך תוכן, נשמח למלא אותו עבורך עם מצגת אינטראקטיבית והמון השראה.

יצירת תוכן לתלת מימד

התוכן הוא המלך – ומה איתך?

יצירת תוכן לתלת מימד מחייבת הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות. אם ברצונך להעביר מסר של מקצועיות מהרגע הראשון, אין סיבה להתפשר על תוכן תלת מימד ועל התאמה שלו לפלטפורמות הקיימות. אנו נביא אותך אל היעד שהצבת ובעיקר נבין איזה תוכן מעביר את המסר בצורה המדויקת ביותר.

איתנו התוכן שלך עובד טוב יותר

התמקדות בטכנולוגיות מציאות מדומה הופכת אותנו לגוף מוביל ביצירת תוכן. איתנו התוכן שלך יעבור טוב יותר לקהל היעד, בין אם מדובר על שותפים עסקיים או על לקוחות פוטנציאליים. נוסף על כך, אנו יכולים ליצור עבורך תוכן עסקי למציאות מדומה ולמטרות פרסום, משחק אינטראקטיבי שיווקי או יחסי ציבור.

אפשרות אחרת היא להשתמש בטכנולוגיה שלנו כדי ליצור תוכן חינוכי למציאות מדומה. כבר היום אנו מספקים את השירות כחלק מבניית תוכן לשיעורים אינטראקטיביים, הדמיות של סביבות והפקת מיצגים בשלושה ממדים וב-360 מעלות.

אם מוסיפים לזה את היתרונות של משחקים במציאות מדומה, מבינים שמדובר במתכון מנצח. רוצה לנסות?

בהשארת פרטים יוכלו נציגי
Event Technologies לדאוג ליצירת תוכן משלך!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן