השכרת ציוד לתערוכות

השכרת ציוד לתערוכות

אם אתם מתכוונים להשתתף בתערוכה, אז העסק שלכם עלה בדרגה. יש וכדאי לשדר בתערוכה מקצועיות ורצינות, וכמובן לבלוט מעל האחרים. המטרה היא שאירוע כמו תערוכה, יסייע לעסק, ימנף וימתג אותו ואת המכירות בו. יש לארגן נכון אירוע חשוב כמו תערוכה ולכן, השכרת ציוד לתערוכות, חייבת להיות ברמה גבוהה והכוונה היא לציוד משוכלל. חברות הפקה רבות, עובדות מול חברות אשר משכירות ציוד לתערוכות, כאשר הן יודעות אילו מהחברות הינן איכותיות ומספקות ציוד משוכלל ואיכותי, מה שיעלה את הצגתכם בתערוכה בעשרות מונים.

מגוון רחב של ציוד מתקדם

היות והצרכים בתערוכה, עשויים להשתנות בין לקוח ללקוח, יש להתאים לו חבילת ציוד אשר תגרום לאירוע להיות מרשים, כאשר לא יהיה חסר בו מאומה. יש לתת צבעוניות לביתן שבו תתקיים התערוכה, כך שימשוך את קהל הלקוחות. מדובר על משימה לא פשוטה ולכן, מומלץ להיעזר בחברות הפקה, אשר מתמחים בארגון ועיצוב תערוכות לעסקים שונים.

יש לדעת מראש כמה אנשים יכיל הביתן ולהתארגן נכון על מנת לדעת איזה פריטים יש להזמין כשמתכננים השכרת ציוד אינטרקטיבי לתערוכות. למשל מסכי לד, ציוד להצגת מוצרים בהולוגרמה, מוצרי VR, עמדת צילום 180, השכרת אלקטרוניקה ומסכים, אביזרי קידום מכירות ועוד.

התגובה לכך מדהימה, האנשים הצופים במיצג פעם אחר פעם נותרים המומים לנוכח העובדה שהם מתקשים להבחין בין מציאות לדמיון. כל החושים הופכים שותפים לחוויה הייחודית ובעזרתה של הטכנולוגיה המתקדמת העולם המוכר מפנה את מקומו לעולם מדומה בזמן אמת והמידע על אותו עולם הופך נגיש לצופה ובכך יוצר עמו אינטראקציה טובה הרבה יותר.

בואו להפוך את האירוע שלכם לחווית מציאות מדומה מעולם אחר

דמיינו לעצמכם שהייתם יכולים לצעוד אל תוך עולם של מציאות מדומה, המייצגת את החלומות שלכם. טכנולוגיית מציאות מדומה מגישה מידע על העולם החיצוני, על מוצרים או על שירותים בדרך אינטראקטיבית אשר גורמת לצופים להיות מרותקים למה שהם רואים  – ריתוק אמיתי – ובכך הקשר עמם הופך להיות הרבה יותר ישיר ואישי.

להיות מיוחדים ומעל למתחרים

ייתכן ולא תהיו היחידים בתערוכה וכנראה יהיו לכם מתחרים בתחום שלכם. זו הסיבה, שיש לבדל את עצמכם, באמצעות הפקה לתערוכה שתהיה מרשימה וזאת ע”י השכרת ציוד לתערוכות משוכלל, איכותי ומרשים. יש לפנות לחברה אשר מתמחה בציוד אינטרקטיבי לתערוכות. יש לוודא כי השירות הינו אדיב וסובלני, כך שתמיד תהיה לכם אוזן קשבת, אשר תשמע את צרכיכם ואף תייעץ לכם, אילו פריטים מומלץ לשכור מהחברה.

תוכלו לבקש עיצוב מיוחד, רעיונות ייחודיים שיגרמו ללקוחות לראות שאתם מיוחדים, מה שיסייע למיתוג העסקי שלכם בנוסף.

לפרטים נוספים אודות השכרת ציוד לתערוכות, צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לשלוח לכם הצעת מחיר משתלמת!

הצגת המידע בציוד אלקטרוני משוכלל וציוד לתערוכות תחת קורת גג אחת

כאשר גיבשתם קונספט, יש לדעת מה אתם מעוניינים לשדר ללקוחות שלכם שיבקרו בתערוכה. אנו בחברת Event Technologies בעלי 10 שנות ניסיון בכל הקשור אל השכרת ציוד לתערוכות כאשר אנו מציעים את כל הציוד הדרוש, תחת קורת גג אחת. אנו מייעצים ללקוחות שלנו את העצות הטובות ביותר, על סמך ניסיוננו העשיר. אנו נדאג לשלב ציוד אלקטרוני ייחודי ואיכותי, כך שלא תצטרכו להתעסק אתו במהלך התערוכה. אנו מספקים את האטרקציות והגימיקים שיעניקו ערך מוסף רב ללקוחות שלכם.