הולגרמה Mistify

הולוגרמה​ Mistify

Mistify זו טכנולוגיה ייחודית היוצרת תצוגה… באוויר! והרשו לנו ספויילר קטן: בין אם אתם מעוניינים לשלב בן אדם שיעביר מידע, בין אם תמונה, לוגו או אנימציה ובין אם את המוצר שלכם, הכל אפשרי. הכל נתון לרצונותיכם ולחזון שלכם.

התחילו לדמיין

דמיינו לעצמכם שאתם מגיעים לאירוע ובכניסה אתם רואים הולוגרמה של החתן והכלה שמברכים אתכם לשלום או שאתם משתתפים באירוע השקה והמוצרים שלכם נישאים באוויר, לא הייתם עוצרים ובוחנים אותם יותר מקרוב?

הייחוד של המוצר הוא בהשפעה שלו על כל המשתתפים. אף אחד לא מאמין עד שהוא לא רואה במו עיניו שטכנולוגיה כזו קיימת וניתן לעשות בה שימוש חופשי. אם אתם מעוניינים להפיק אירוע שידברו עליו או שאתם רוצים לקדם מוצר ולבדל אותו בצורה משמעותית ביחס למתחרים, Mistify הוא מוצר שיעניק לכם יתרון משמעותי. אפשר לשלב אותו על במות, במעברים, אפשר להציב את ההולוגרמה בכניסה לסטנד או אפילו בחניית הבית הפרטי שלכם אם אתם רוצים. הכל בהתאמה מלאה לצרכים שלכם.

לא רק בסרטי מדע בדיוני

הולוגרמות הן אפקטים שאנו רגילים לראות רק בסרטים עתירי תקציב, אך מהיום תוכלו לעשות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת זו גם באירוע שלכם. בין אם מדובר באירוע פרטי ובין אם עסקי, בעזרת Mistify תוכלו להדהים את האורחים ולגרום להם להיות שותפים לחוויה ייחודית. החל משילוב הטכנולוגיה בכניסה לאירוע ועד להצגת מוצרים באוויר, Mistify זו הדרך שלכם להלהיב את כל האורחים ולגרום להם להתחיל לדבר על האטרקציה המיוחדת שהם רואים.

לפרטים נוספים, נציגי Event Technologies ישמחו לקבל את פרטיך ממש כעת!