אינסטפרינט

מאז ומתמיד חברת Event Technologies שואפת לשווק ללקוחותיה מוצרים מתקדמים וחדשניים אשר הופכים כל אירוע סטנדרטי לחוויה עוצרת נשימה ומקורית. בין המוצרים האלו אפשר למצוא גם את אינסטפרינט, אטרקציה ייחודית המאפשרת הדפסת תמונות באירועים ישירות מהאינסטגרם הפרטי או העסקי – לידי האורחים!

אינסטפרינט

בעזרת אינסטפרינט תוכלו להדפיס תמונות ישירות מהאינסטגרם

בשנים האחרונות אין כמעט אדם שלא עושה שימוש ברשתות החברתיות, כאשר אינסטגרם הפכה לאחת המובילות. האפשרות לשתף תמונות עם אחרים ולתייג אותן פתחה צוהר של הזדמנויות בפני עסקים אשר רוצים לזכות לחשיפה. אם אתם רוצים להדפיס תמונות הקשורות להאשטאג ספציפי, בעזרת אינסטפרינט תוכלו לעשות זאת בקלות וביעילות בהתאם לרצונות שלכם ולמותג אותו אתם מעוניינים לקדם. האטרקציה מגיעה עם מחשב ומדפסת כשהיא מוכנה ופשוטה לתפעול, כאשר ניתן להתאים את השימוש בה לצרכים האישיים שלכם, הן הפרטיים והן העסקיים.

אין כמו אירוע שמשדר קידמה טכנולוגית וחדשנות

ללא ספק, קדמה וטכנולוגיה יוצרות רושם חיובי על כל אחד. במונחים עסקיים, שימוש במוצרים מתקדמים יעזור לכם לבנות תדמית חיובית לעסק ולבסס אותו כמוביל. במונחים פרטיים, הרי שבאפשרותכם ליצור עניין רב אצל האורחים שיגיעו אל האירוע שלכם ולהרשים אותם עם מוצר ייחודי ומקורי. לאחר הצלחה מסחררת בשוק הבינלאומי, המוצרים של Event Technologies עושים את דרכם גם לישראל ומזמינים אתכם להפיק אירועים שכולם ידברו עליהם.

בין אם יש לכם רעיון מובנה ובין אם אתם זקוקים לייעוץ והכוונה, אנו כאן עבורכם ונלווה אתכם לכל אורך הדרך במקצועיות רבה ובאופן אישי. כל המוצרים שלנו נמצאים בחוד החנית של הטכנולוגיה ואנו יכולים לספק עבורכם מגוון פתרונות אינטראקטיביים וייחודיים!

לפרטים נוספים, נציגי Event Technologies ישמחו לקבל את פרטיך ממש כעת!

השארת תגובה